Sportgates

Treneris Vladimiras: trenerio darbas pats mane pasirinko!

img_7924

Treneris Vladimiras – tai žmogus, su kuriuo savo tikslus įgyvendina ne vienas SportGates klientas. Šiandien iš arčiau pažvelkime į trenerį Vladimirą, kuris ne tik sutiko pristatyti save, tačiau atsakė ir į keletą skaitytojų klausimų, kuriuos paskaityti gali čia. 

Mūsų treneris tvirtai laikosi požiūrio „mažiau kalbų – daugiau darbų“. Tačiau paklaustas, ką jo gyvenime reiškia sportas, net nesudvejoja: „Be sporto aš būčiau ne aš. Jis užima didžiąją mano gyvenimo dalį. Sportas man kur kas daugiau nei pomėgis ar profesija – tai gyvenimo būdas“. 

Smalsu, kaip Vladimiras nusprendė tapti asmeniniu treneriu? Istorija paprastai nepaprasta, tačiau įrodanti, kiek daug reiškia užsidegimas bei kantrus darbas.

„Ilgą laiką sportavau „dėl savęs“. Atiduodavau sportui visą laiką. Tad nelikau nepastebėtas. Viskas įvyko natūraliai. Mėgstu sakyti, jog ne aš pasirinkau trenerio darbą, o jis pats mane pasirinko.“ Ir priduria, jog trenerio darbas yra kupinas malonių akimirkų: „Mėgstu matyti laimingus klientų veidus, kuomet pasiekti rezultatai pranoksta lūkesčius.“

Žinoma, treniruotės negalėtų ilgai tęstis be motyvacijos. Paklaustas iš kur pats jos semiasi, treneris Vladimiras prisipažįsta, jog didžiausia motyvacija jam – noras šiandien būti geresniu nei buvo vakar.

Iki susitikimo sporto salėje!

img_8168REGISTRUOTAS KLIENTAS

pamiršai slaptažodį?

Slaptažodžio sugrąžinimas

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRACIJA
  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris
  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris