Sportgates sporto klubas

Sportas moterims: 5 kūno tobulinimo pratimai

Vos prasidėjus šiltesniems orams, net neabejojame, kad dažna moteris susimąsto apie sporto klubą ir savo kūno formų tobulinimą. Minint Pasaulinę moters dieną, SportGates komanda dėmesį skiria būtent joms ir dalinasi keletu pratimų, kurie, mūsų nuomone, puikiai tinka kūno formų tobulinimui ir kūno stiprinimui. Jeigu neįsivaizduoji nuo ko pradėti – rinkis vieną iš top penketuko ir pavasarį pradėk aktyviai jau dabar!

Lentos pratimas šonu (Side Plank)
Šis pratimas skirtas stiprinti liemens ir pilvo raumenis.
Kaip atlikti šį pratimą: atsigulkite ant vieno šono ir perkelkite savo kūno svorį ant alkūnės. Būtinai stebėkite, kad kūnas visada būtų tiesioje padėtyje nuo pat kulkšnų iki pečių. Laikykite šią poziciją 30 sekundžių. Atsipalaiduokite ir kartokite pratimą ant kito šono.

Atsispaudimai
Šis pratimas priverčia dirbti visus kūno raumenis, ypatingai stiprinami krūtinės raumenys, taip pat deginamos kalorijos.
Kaip atlikti šį pratimą: atsigulkite ant pilvo ir atsiremkite delnais į žemę šiek tiek plačiau nei pečių plotis.

Pėdos turėtų būti šalia viena kitos. Leiskite savo kūną, kol jūsų krūtinė beveik lies grindis ir lėtai grįžkite į pradinę poziciją. Stebėkite, kad jūsų klubai pratimo metu nesiektų žemės, o visas kūnas būtų tiesus.

Tiltelis 
Šis pratimas naudingas stuburui, taip pat padės sumažinti nugaros skausmus.
Kaip atlikti šį pratimą: atsigulkite ant nugaros ir sulenkite kojas per kelius. Rankas laikykit šonuose, prispaustas prie žemės, pečių plotyje. Kelkite klubus į viršų ir lėtai nuleiskite apačion. Stenkitės, kad galva ir plaštakos būtų prispaustos prie grindų viso pratimo metu.

Lentos pratimas pakelta ranka (Plank with arm rise)
Šis pratimas padės tobulinti laikyseną ir ugdys ištvermę.
Kaip atlikti šį pratimą: atsigulkite ant pilvo ir atsiremkite alkūnėmis į žemę. Svorį perkelkite ant kojų, o ne alkūnių. Kūnas turi būti tiesioje linijoje. Pakelkite vieną ranką tiesiai prieš save. Ranka būtinai turi būti tiesi. Laikykite poziciją 5-10 sekundžių ir tada keiskite rankas.

Žvakė
Šis pratimas padės užkirsti kelią celiulito atsiradimui, stiprins nugaros raumenis.
Kaip atlikti šį pratimą: atsigulkite ant nugaros, rankas laikykite šalia kūno, delnai į grindis. Pamažu kelkite kojas bei savo liemenį į viršų, kol kojos bus statmenoje pozicijoje. Laikykitės šioje pozicijoje keletą sekundžių. Sulenkite kelius ir pamažu nuleiskite kūną ant žemės paviršiaus.

Ankstyvas pavasaris jau ruošia mums atkeliaujančius pasakiškus orus, o kol jų laukiame, sporto salėje siūlome išbandyti šiuos pratimus. Jeigu nežinai kaip atlikti tai taisyklingai – kreipkis į asmeninius trenerius – jie visuomet tau pagelbės.REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS