Sportgates sporto klubas
Loading

Kaip išsirinkti asmeninį trenerį?

cardio-running-on-a-treadmill-picjumbo-com

Renkiesi asmeninį trenerį? Klausi rekomendacijų savo draugų, o visi jie rekomenduoja skirtingus trenerius? Prieš nuspręsdamas, su kuriuo treneriu, norėtum dirbti individualiai, atsižvelk į keletą labai svarbių faktorių!

Trenerio patirtis
Asmeninį trenerį reprezentuoja ne tik sportiška išvaizda, bet ir jo sportinė patirtis, pasiekimai. Todėl pravartu pasidomėti trenerio sertifikatais bei sportine kvalifikacija. Tai leis jaustis užtikrintai, jog treneris tau padės ne tik „prastumti“ laiką sporto salėje, bet ir pasiekti efektyvių rezultatų. Profesionalus treneris, turintis patirties su įvairių poreikių žmonėmis, galės sudaryti kokybišką sporto programą būtent tau. 

Gera reputacija
Jei nepavyksta pasirinkti tarp keleto variantų, pasidomėk rezultatais, kurių padėjo pasiekti tave dominantys treneriai. Šią informaciją gali nesunkiai rasti įvairiuose forumuose ar specializuotose grupėse socialiniuose tinkluose. Atkreipk dėmesį, ar pasiekti sportavusiųjų rezultatai ilgalaikiai. Bandyk išsiaiškinti, kokie buvo jų lūkesčiai ir ar jie pasiteisino. Kaip ir kokiais principais treneris dirba – sužinoti taip pat itin naudinga.

Paslaugų kaina
Ne ką mažiau nei trenerio patirtis ar reputacija yra svarbūs ir jo paslaugų įkainiai bei tavo biudžetas. Gali būti, jog jei treneris yra itin profesionalus ir turintis daug patirties, o tavo biudžetas kaip pirmakursio studento – tau jis gali būti neįkandamas. Vis dėlto, neskubėk rinktis pigiausio varianto. Žemiausios kainos vaikymasis padidina tikimybę sulaukti prastos kokybės paslaugų ir vėjais iššvaistyti pinigus. Verčiau skirk šiek tiek papildomo laiko ir stenkis surasti optimaliausią variantą.

Užimtumas
Jei jau radai visus tavo atrankos kriterijus atitinkantį trenerį ir nekantrauji užsisakyti pirmąją asmeninę treniruotę, nepamiršk paieškoti informacijos apie trenerio užimtumą. Jei tavo treneris dirba sporto klube, gali būti tikras, jog ten gausi visą reikiamą informaciją apie trenerio darbo laiką. Taip pat su treneriu gali susisiekti elektroniniu paštu ar telefonu ir pasiteirauti apie jo užimtumą bei susitarti dėl tinkamiausio laiko individualioms treniruotėms.

Tad prieš priimdamas galutinį sprendimą, nepamiršk, jog pinigus investuoji ne tik į trenerio darbą, bet ir į savo fizinę bei psichologinę būklę. Atkreipk dėmesį į svarbiausius mūsų išvardintus faktorius ir galėsi būti tikras, jog išsirinksi geriausią asmeninį trenerį. Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS