Sportgates sporto klubas
Loading

UAB „Praktiškas“ produktų dizaino sprendimo sukūrimas ir rinkodara

UAB „Praktiškas“ produktų dizaino sprendimo sukūrimas ir rinkodara

UAB „Praktiškas“ įgyvendina projektą, kurio metu bus atnaujinama ir papildoma internetinė svetainė. Įdiegus naują paslaugų teikimo schemą, klientas nuotoliniu būdu galės susikomplektuoti treniruočių programą pagal savo poreikius ir siekiamus tikslus, bus suteikta daugiau galimybių gauti informaciją, kaip tinkamai atlikti pratimus, automatiškai siunčiami priminimai vykdyti pasirinktą programą.

Planuojamas projekto rezultatas – sukurta ir įdiegta nauja paslaugų teikimo schema, kuri suteiks klientui daugiau pasirinkimų planuojant ir vykdant savo sporto treniruotes. Įgyvendinta produktų rinkodaros elektroninėje erdvėje kampanija.

Projektas finansuojamas UAB „Santagna“ nuosavomis lėšomis ir Europos regioninės plėtros fondo kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė lėšomis pagal 2014 – 2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 13 prioriteto priemonę Nr. 13.1.1-LVPA-K-861 „Kūrybiniai čekiai COVID-19“. Iš Europos regioninės plėtros fondo projekto įgyvendinimui skirta 49 950,00 Eur.

Projekto pavadinimas – Inovatyvių paslaugų naudojimas kuriant bei diegiant dizaino ir rinkodaros inovacijas UAB “Praktiškas”.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2022.01.04 – 2023.02.28Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU DIRBAME!
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS