Sportgates sporto klubas
Loading

Geri rezultatai ir savarankškas sportas – suderinama! Trenerio Luko patarimai

Reguliari mankšta gali būti be galo naudinga ne tik profesionaliai sportuojančiam, bet ir jaustis geriau norinčiam žmogui. Dar daugiau – sportuoti patartina net ir tiems, kam diagnozuotas diabetas, širdies ligos bei nugaros ar sąnarių skausmai. Reguliarus lankymasis sporto klube padeda sustiprėti ir palengvinti vienoje ar kitoje kūno vietoje jaučiamą diskomfortą. Tačiau tam, kad aktyvi fizinė veikla atneštų maksimalią naudą, būtina pasitarti su kvalifikuotu, profesionaliu treneriu. Šio specialisto konsultacija padės pasirinkti jums tinkančius pratimus ir sužinoti, kokių atsargumo priemonių laikytis.

Būtent toks yra ir daugiau nei dešimtmetį dirbantis „Sportgates“ klubo treneris Lukas Čikotas. Aukštą kvalifikaciją ir naudingos patirties užsienyje įgijęs specialistas jau seniai dirba ne tik su aukštų fitneso rezultatų siekiančiais klientais. Fiziškai sustiprėti ir pagerinti savijautą Lukas padeda ir dėl kitų priežasčių sporto klube besilankantiems žmonėms, tarp jų ir turintiems sveikatos ar laikysenos problemų. „Tarkime, dirbate sėdimą darbą ir jums kasdien skauda nugarą. Kasdienė mankšta tikrai gali padėti palengvinti maudimą ir pagerinti bendrą savijautą“ – teigia Lukas.Jei atliksite asmeniškai sau pritaikytus pratimus, jie bus saugūs ir veiksmingi. Ir visiškai nebūtina sportuoti ilgai! Svarbiausia tai daryti reguliariai. Šiuo atveju treneris sudarys jums tinkamiausią, jėgą ir ištvermę pamažu didinančią mankštos rutiną. Juk kiekvienam žmogui itin svarbu užtikrinti raumenų ir sąnarių stabilumą, gerinti koordinaciją ir lankstumą. Tai padeda išvengti kasdieniame gyvenime iškylančių nepatogumų, tokių kaip „surakinta” nugara netikėtai pasilenkus.

Siekiant tikslų svarbu nepamiršti taisyklingo sporto. Nenorintiems ar negalintiems sportuoti su asmeniniu treneriu Lukas rekomenduoja išmėginti savarankiško sportavimo SportGates modelį, prie kurio įgyvendinimo prisidėjo ir pats Lukas. Išbandyti siūlomas treniruotes galite supildę trumpą anketą čia.

„Sportgates“ klube savo patirtimi su kitais besidalinantis Lukas pabrėžia, jog sportuoti gali net ir aukštu kraujospūdžiu, depresija ar kitais negalavimais besiskundžiantys žmonės. Atsižvelgiant į kiekvieno situaciją, klientams pritaikomi kad ir nedidelio intensyvumo, tačiau energijos suteikiantys, raumenis stiprinantys ir nuotaiką pakeliantys pratimai. Jei sportuosite kiekvieną dieną, savijautos pagerėjimą pajusite jau netrukus.

„Sportgates“ klube jūsų laukiantis Lukas pabrėžia, jog atsakingai pasirinktas treneris padės išvengti fizinio krūvio metu patiriamo diskomforto, sumažinti skausmą ir patars, kiek laiko ir kokiu intensyvumu sportuoti. Drauge su kvalifikuotu treneriu bus lengviau laikytis įprasto rėžimo ir pritaikyti būtent jums tinkančias mankštos programas. Juk svarbiausia išsikelti realius tikslus, pasirinkti malonumą teikiančią fizinę veiklą ir džiaugtis savo daroma pažanga.

Jeigu nuspręsite sportuoti savarankiškai, tai galėsite saugiai ir lengvai įgyvendinti parsisiųsdami asmeniniam sporto tikslui pritaikytas treniruočių programas, kurias galėsite atsisiųsti į savo telefoną. Apie šį “Sportgates” projektą daugiau informacijos rasite čia.Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU GREITAI!
kovo 14d., 12val. !
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS