Sportgates sporto klubas
Loading

TAI, KĄ PRIVALAI ATSINEŠTI Į SPORTO KLUBĄ JAU PIRMO APSILANKYMO METU

Susiruošus į sporto klubą dažnam kyla klausimas, ką turėčiau atsinešti į sporto klubą pirmojo apsilankymo metu ir kokių klaidų nedaryti. Šiame straipsnyje trumpai pristatysime, ką privalu turėti pirmo vizito sporto klube metu.

 

Patogi sportinė apranga 

Renkantis sporto aprangą į sporto klubą svarbiausia, kad ji būtų patogi dėvėti treniruotės metu tiek jos pradžioje, tiek ir pabaigoje, kai galbūt pasirodys pirmieji prakaito lašai.

Nesirinkite permatomos arba itin aptemptos aprangos (pvz., pernelyg aptemptų sportinių tamprių ar kelnių, kurios, jums pasilenkus užsirišti batus ar paimti ant žemės padėtą sporto inventorių, apnuogintų nenorimas visiems pademonstruoti vietas). 

Patogi uždara avalynė

Kalbant apie avalynę svarbiausia pabrėžti, kad ji būtų uždara (ne šlepetės, sandalai ar panaši avalynė, atidengianti pirštus). Tokia avalynė nesaugi, nes galite susitrenkti pirštus į treniruoklio kraštą, nerangus sporto kolega per klaidą gali stipriai užminti ar dar blogiau – užmesti svorį. 

Jeigu jau atliekate pritūpimus, įtūpstus ir panašius pratimus, kur reikalingas tvirtas pagrindas po kojomis, nerekomenduočiau avėti avalynės, turinčios aukštą ir storą padą, ar šis yra itin nelygus, nestabilus. Netinkama avalynė gali padidinti traumų riziką bei apsunkins susitelkimą į atliekamus pratimus. 

Sporto rankšluostis 

Sporto rankšluostis naudojamas pasitiesti ant treniruoklio, suoliuko. Tai svarbu užtikrinant tiek savo, tiek kitų sportuojančių būtiniausios higienos laikymąsi. Pamiršote sporto rankšluostį? Nieko baisaus! Tokiu atveju rekomenduoju dezinfekuoti treniruoklių paviršius tiek prieš atliekant pratimą, tiek pabaigus. Dezinfekcinį purškalą ir servetėles tikrai rasite kiekvienoje sporto klubo zonoje.

 

Vandens buteliukas 

Sportuojant tikrai svarbu turėti buteliuką vandens po ranka. Tam turėkite arba gertuvę (visuose Sportgates sporto klubuose rasite filtruoto vandens aparatus) arba negazuoto geriamojo vandens buteliuką. 

 

Spynelė

Jūsų patogumui visuose Sportgatessporto klubuose įrengtos atviro tipo spintelės, kai galite pasirinkti bet kurią norimą vietą ir joje sporto metu laikyti atsineštus daiktus. Šios spintelės užrakinamos spynelėmis, kurias galite įsigyti sporto klubuose esančiuose pardavimo aparatuose arba atsinešti į sporto klubą patys. Tinkamų spynelių lankelio storis 6 – 11 mm ir tokias galite įsigyti daugumoje parduotuvių: Senukai, Depo ar Moki Veži ir kitose panašiose parduotuvėse. 

Labai rekomenduoju vertingus daiktus (piniginė, dokumentai) palikti ne persirengimo kambariuose esančiose spintelėse, o greta rūbinių esančiose rakinamose saugojimo dėžutėse. 

Treniruočių programa 

Jeigu planuojate pirmąjį apsilankymą, rekomenduoju dar namuose atsisiųsti ir peržiūrėti treniruočių programą. Pradedančiųjų programas rasite prisijungę prie kliento paskyros sportgates.lt. Iš anksto parsisiuntę treniruočių programą jausitės drąsiau ir užtikrinčiau pirmojo vizito metu. 

 

Jeigu nuspręsite sportuoti savarankiškai, tai galėsite saugiai ir lengvai įgyvendinti parsisiųsdami asmeniniam sporto tikslui pritaikytas treniruočių programas, kurias galėsite atsisiųsti į savo telefoną. Apie šį projektą daugiau informacijos rasite čia.Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU GREITAI!
kovo 14d., 12val. !
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS