Sportgates

Sportuojanti pora – stipriname ne tik raumenis, bet ir santykius

Bendra veikla su antrąja puse labai praturtina poros santykius. Tuomet turite ne tik bendrų temų pokalbiams, bet ir bendrus iššūkius bei patirtis, kuriomis gera ir svarbu dalintis, taip pat mokotės palaikyti vienas kitą ir priimti pagalbą. Ne paslaptis, kad tos poros, kurių gyvenimo būdas panašus, yra tvirtesnės, taip pat stipresnis yra jų tarpusavio ryšys, nes partnerius sieja ir bendros vertybės bei požiūris į gyvenimą. Laikui bėgant kai kurios poros tiesiog supanašėja – kartais mes perimame vienas kito gyvenimo būdą bei įpročius.  Viena iš prasmingiausių veiklų kartu, kuria galite užsiimti kartu, arba “užkrėsti” vienas kitą, – sportas ir sveikas gyvenimo būdas.

Šiuolaikinis žmogus nuolat skuba, persidirba ir patiria nemažai streso. Nenuostabu, jog didelis tempas kartais priverčia apleisti ne tik save, bet ir artimus žmones. Jei jaučiate, kad per mažai laiko praleidžiate su savo partneriu, dienotvarkėje paieškokite vietos bendrai aktyviai veiklai kartu. Galbūt vienas iš jūsų bus mažiau motyvuotas, o gal teks daryti kompromisus ir paieškoti tikrai abiem patinkančios veiklos, tačiau pasistengti tikrai verta. Sportas taip pat yra puikus būdas mažinti stresą bei “iškrauti” blogas emocijas. Taigi, po sunkios dienos pasirinkę ne pasyvų poilsį, o treniruotę, taip pat sumažinsite riziką negatyviems jausmas išsilieti namuose.

Drauge sporto klubus lankančios poros stiprina ne tik savo sveikatą bei fizines galimybes, bet ir santykius – juk drauge tobulėti dvigubai lengviau. Būdami kartu, jūs įkvėpsite bei motyvuosite vienas kitą. Galite ne tik padėti su įranga sporto salėje, tačiau ir prižiūrėti savo mylimą žmogų –  stebėti jo pratimų techniką, o vėliau drauge analizuoti abiejų progresą.

Panaudodami įvairų sporto klubo inventorių arba tik savo kūno svorį, galite efektyviai ir nuotaikingai sportuoti kartu. Yra labai daug puikių pratimų, skirtų atlikti poroje. Tokie pratimai, kaip pritūpimai su šuoliuku suplojant delnais viršuje arba atsispaudimai duodant “penkis” vienas kitam, ne tik puikiai paįvairina treniruotes, bet ir lavina koordinaciją, moko prisitaikyti prie kito žmogaus tempo bei galimybių. O svarbiausia – treniruotės su partneriu yra vienas iš smagiausių bei išradingiausių sportavimo būdų. Paprašykite trenerio parodyti poroms skirtų pratimų arba paieškokite jų internete ir daugiau niekada nenuobodžiausite treniruodamiesi kartu!

Sporto rezultatai neatsiejami nuo mitybos. Dviese maitintis sveikai ir subalansuotai lengviau ir paprasčiau, nei laikantis mitybos režimo tuomet, kai partneris leidžia sau kur kas daugiau. Domėkitės sveikų ir subalansuotų patiekalų, tinkančių sportuojantiems žmonėms, receptais, gaminkite drauge ir džiuginkite vienas kitą skaniu ir vertingu maistu. Žinoma, nepamirškite ir pasilepinti – jei treniruojatės reguliariai ir sunkiai, tikrai nusipelnote ir romantiškos vakarienės mieste ar mėgiamo deserto.

Bendras jūsų poros aktyvumas prisidės prie sveikų ir įkvepiančių santykių kūrimo. Sportuodami lavinate ir vidines savybes, kurios reikalingos santykiuose. Tai – atsidavimas, ryžtas, susikaupimas ir gebėjimas motyvuoti save bei kitą susidūrus su sunkumais. Džiaukitės energija, sveikata, dailesnėmis kūno formomis ir geresniais santykiais!

 “Sportgates sporto klubai veikia 24/7 Klaipėdoje ir Kaune. “Sportgatesvizija – padėti tiek pradedantiesiems sportininkams, kurie nori sportuoti, tačiau nepasitiki savo jėgomis sporto salėje, tiek užkietėjusiems sporto entuziastams.REGISTRUOTAS KLIENTAS

pamiršai slaptažodį?

Slaptažodžio sugrąžinimas

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRACIJA
  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris
  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris