Sportgates sporto klubas
Loading

SportGates 24/7 Ogmios mieste – kas laukia sporto entuziastų Vilniuje

Labas, vilnieti,

Turime tau itin svarbią ir nuostabią žinią – naujosios sporto oazės įkūrimas sostinėje jau visai netoli finišo! Nors nemažai darbų liko padaryti, išsijuosę, naktimis ir dienomis stengiamės sukurti kuo geresnę aplinką tavo sportui. Kad žodžiai neliktų tik žodžiais, labai norime iš arčiau parodyti kaip gimsta tavo būsimas mėgstamiausias sporto klubas – būtent todėl pradedame pildyti SportGates progreso dienoraštį.

Pirmiausia, labai kviečiame tave susipažinti su bendru Vilniaus SportGates išplanavimu! Pas mus galėsi rasti kone viską, ko reikia tavo vidiniam sportininkui – nuo limfodrenažo iki bokso kriaušės. Mūsų tikslas – aprūpinti tave viskuo –, tad labai tikimės, jog nenuvilsime!

Į SportGates pateksi pro “Outlet Park” B1 / Laisvalaikio terasos įėjimą, pakilus laiptais į II aukštą. Įėjimas į klubą brėžinyje pažymėtas 4 numeriu kol kas dar negalėtum pereiti per turniketą, bet jeigu netyčia šiandien užsuktum, tave pasitiktų kalnas dulkių ir plušantys statybininkai. Būtent ten, kuomet visi darbai bus baigti, galėsi bet kada prisėsti ir pailsėti, pasimėgaudamas nemokamu filtruotu vandenuku.:) Ten pat bus ir savitarnos terminalai, kurių pagalba galėsi savarankiškai pasirinkti, pirkti ir administruoti savo narystės planą.

 

Šalia įėjimo, kairėje pusėje įrengti du limfodrenažo kambariai, kurie, nors šiandien ir tušti, bet jau laukia savo eilės galutiniams potėpiams užbaigti. Kiek toliau soliariumai, trenerių kambarys bei rūbinės, kurių pilnas įrengimas jau ranka pasiekiamas – baiginėjame tinkavimo, apšvietimo įrengimo darbus, trūkstamos grindų plytelės irgi netrukus atsidurs savo vietose.

Keliaujant toliau koridoriumi atsiveria milžiniškos erdvės sportui – treniruoklių zona bei funkcinė, grupinių treniruočių salė (tačiau ten pradžioje treniruotės dar nevyks). Grindys ir apšvietimas jau įrengtas, sienų taip pat laukia paskutiniai štrichai, jau galima pamatyti dalį treniruoklių ir netgi gyvą augalą vazone.:) Svarbiausias SportGates akcentas – vitrininiai langai, per kuriuos sportuojant su kardio treniruokliais galėsi gėrėtis miestu bei erzinti praeivius savo puikia fizine forma.B

Ir paskutinis SportGates atributas – lauko terasa, norintiems pailsėti ir pakvėpuoti grynu oru.

Tiek norėjome pasakyti tau pradžiai! Kitame klubo dienoraščio įraše informuosime, kaip mums sekasi augti toliau bei kiek pavyko pasistūmėti. Na, o kol kas sakome – iki greito, vilnieti!

P.S. pažadame, bus ir nuotraukų:)

Linkėjimai,

SportGates komandaTaikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU DIRBAME!
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS