Sportgates sporto klubas

Sportas ankstyvą rytą – kaip save motyvuoti?

Sportas ankstyvą rytą – kaip save motyvuoti?

Ar esi iš tų, kurie pavydi tiems sporto entuziastams, kurie šeštą valandą ryto jau baigia 10-ties kilometrų bėgimo distanciją? Treniruotis ankstyvą rytą gali pradėti ir tu – tereikia tik šiek tiek daugiau motyvacijos. Kaip jos įgauti?

1. Lepinkis 8 valandų miegu

Neretai girdima, kad išmiegoti 8 valandas naktį – būtina. Per 8 valandas tavo kūnas gerai pailsi, atsigauna, jautiesi žvaliau nei pamiegojęs 6 ar 7 valandas. Jei nori sparčiau pakilti iš lovos kas rytą sportui – padirbėk prie šio miego įpročio. Kiekvieną dieną eik miegoti ir kelkis tuo pat metu, kol tai taps tavo rutina. Pirmosios dienos gali būti sudėtingesnės, ypatingai, jei pataluose esi pratęs (-usi) vartytis iki pietų. Tačiau ilgainiui tavo organizmas pripras, ir pabusti 6-tą ryto bus vienas juokas!

 

2. Žadintuvą laikyk atokiau nuo lovos

Paprastas, tačiau veiksmingas metodas. Nusistatei žadintuvą? Laikyk jį atokiau nuo lovos – kitame kambario gale ar bent porą metrų nuo jos. Anksti ryte skambantis žadintuvas, ko gero, ves tave iš proto tol, kol būsi priverstas (-a) atsikelti ir jį išjungti. Na, o jei jau prabudai – pats laikas pramankštinti kūną!

3. Sportinį krepšį suruošk vakare

Dar prieš atsigulant naktinio poilsio – pasitikrink, ar visos reikalingos priemonės ankstyvam sportui yra tavo krepšyje. Rankšluostis, švari apranga, vandens atsargos ir kitus sporto atributus pasiruošk iš anksto. Prabudus ryte nereikės paskubomis ieškoti rankšluosčio ar buteliuko, į kurį įsipilti vandens. Tau teliks tik atsibusti, pasiimti krepšį ir į keliauti į treniruotę.

4. Rytą sporto salėje pasitik ne vienas (-a)

Jei nesinori ankstyvą rytą sportuoti vienam (-ai) – įkalbink draugą ar draugę keliauti kartu su tavimi. Kartu įgausit ir daugiau motyvacijos, ir daugiau energijos, o sportas taps malonia veikla. Jei naudojiesi asmeninio trenerio paslaugomis – treniruotes planuokite rytais. Taip nusiteiksi, kad tavęs laukia svarbus susitikimas, kurio praleisti tiesiog negali.REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS