Sportgates sporto klubas
Loading

Sportas ankstyvą rytą – kaip save motyvuoti?

Sportas ankstyvą rytą – kaip save motyvuoti?

Ar esi iš tų, kurie pavydi tiems sporto entuziastams, kurie šeštą valandą ryto jau baigia 10-ties kilometrų bėgimo distanciją? Treniruotis ankstyvą rytą gali pradėti ir tu – tereikia tik šiek tiek daugiau motyvacijos. Kaip jos įgauti?

1. Lepinkis 8 valandų miegu

Neretai girdima, kad išmiegoti 8 valandas naktį – būtina. Per 8 valandas tavo kūnas gerai pailsi, atsigauna, jautiesi žvaliau nei pamiegojęs 6 ar 7 valandas. Jei nori sparčiau pakilti iš lovos kas rytą sportui – padirbėk prie šio miego įpročio. Kiekvieną dieną eik miegoti ir kelkis tuo pat metu, kol tai taps tavo rutina. Pirmosios dienos gali būti sudėtingesnės, ypatingai, jei pataluose esi pratęs (-usi) vartytis iki pietų. Tačiau ilgainiui tavo organizmas pripras, ir pabusti 6-tą ryto bus vienas juokas!

 

2. Žadintuvą laikyk atokiau nuo lovos

Paprastas, tačiau veiksmingas metodas. Nusistatei žadintuvą? Laikyk jį atokiau nuo lovos – kitame kambario gale ar bent porą metrų nuo jos. Anksti ryte skambantis žadintuvas, ko gero, ves tave iš proto tol, kol būsi priverstas (-a) atsikelti ir jį išjungti. Na, o jei jau prabudai – pats laikas pramankštinti kūną!

3. Sportinį krepšį suruošk vakare

Dar prieš atsigulant naktinio poilsio – pasitikrink, ar visos reikalingos priemonės ankstyvam sportui yra tavo krepšyje. Rankšluostis, švari apranga, vandens atsargos ir kitus sporto atributus pasiruošk iš anksto. Prabudus ryte nereikės paskubomis ieškoti rankšluosčio ar buteliuko, į kurį įsipilti vandens. Tau teliks tik atsibusti, pasiimti krepšį ir į keliauti į treniruotę.

4. Rytą sporto salėje pasitik ne vienas (-a)

Jei nesinori ankstyvą rytą sportuoti vienam (-ai) – įkalbink draugą ar draugę keliauti kartu su tavimi. Kartu įgausit ir daugiau motyvacijos, ir daugiau energijos, o sportas taps malonia veikla. Jei naudojiesi asmeninio trenerio paslaugomis – treniruotes planuokite rytais. Taip nusiteiksi, kad tavęs laukia svarbus susitikimas, kurio praleisti tiesiog negali.Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU GREITAI!
kovo 14d., 12val. !
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS