Sportgates sporto klubas
Loading

Aurelijos sėkmės istorija: „Pradėjau dažniau šypsotis”

Džiaugiamės galėdami pasididžiuoti SportGates 24/7 lankytojų pasiekimais! Šiandien pristatome tau Aureliją. Per metus treniruočių išlieta daug prakaito, išlaikyta stipri valia bei nenuslūgstantis pasiryžimas merginai padėjo jaustis sveikai, gražiai ir laimingai. Ypatingos padėkos skrieja į SportGates 24/7 Klaipėdoje – treneriui Vladimir Bogdašič. Ilgai laukta sėkmės istorija nekantraudami dalinamės su tavimi!

„Esu Aurelija. Nuo pat paauglystės buvau apvalesnė nei mano draugės, nemėgau sportuoti. Vėliau sekė sėdimas darbas, jokio aktyvaus laisvalaikio, valgymas kartą per dieną ir tik vakarais. Būdama 24-ių metų pasiekiau 82 kg svorį. Man buvo patogu taip gyventi, buvau savimi patenkinta (bent jau bandžiau save tuo įtikinti). Tačiau vis dažniau sulaukdavau artimųjų replikų, pradėjo skaudėti nugarą, net paprasčiausias pasivaikščiojimas vargindavo, naktimis negalėdavau miegoti, nes degindavo skrandį, kildavo rūgštis.

Kelionė į sveikesnę ir lieknesnę save prasidėjo kai pajutau emocinį diskomfortą. Po daugybės bandymų laikytis įvairiausių dietų ir net badauti, sekdavo nusivylimas. Išbandytos kone visos įmanomos grupinės treniruotės leido suprasti, kad turiu užsiimti individualiu sportu, kur tempas ir krūvis būtų paskaičiuotas būtent pagal mano galimybes. Tuomet nutariau apsilankyti arčiausiai namų esančiame sporto klube „SportGates 24/7“. Kaip šiandien atsimenu pirmą apsilankymą, kai tiesiog klaidžiojau tarp treniruoklių, net nenumanydama ką su jais veikti.

 

 

 

Žinojau, kad pasiekčiau tikslą, turiu rasti tai, kas palaikytų, motyvuotų ir įkvėptų. Todėl kreipiausi pagalbos į asmeninį trenerį, kuris sudarė mitybos programą, prižiūrėjo treniruočių metu. Ir tai buvo teisingiausias iki šiol mano priimtas sprendimas, nes kalorijų ir makro elementų skaičiavimas tikrai gali išvesti iš proto. Kasdien kildavo daugybė klausimų, tačiau nuolatinis bendravimas su treneriu tiek asmeniškai, tiek per atstumą padėjo į tuos klausimus atsakyti. Fotografuodavau ir jam siųsdavau maisto produktų etiketes ir visuomet sulaukdavau suprantamų paaiškinimų kodėl vienas ar kitas produktas turėtų būti išbrauktas iš pasirinkimų sąrašo, kokią sveikesnę alternatyvą rinktis.

Per nepilnus metus atsikračiau 23 kg. Matant rezultatus tikrai nesinori sustoti ir grįžti prie senų įpročių. Sunkiausia yra darbas su savimi, su savo norais, mintimis ir emocijomis. Labai svarbu kasdien išeiti iš komforto zonos, daryti tai kas nėra malonu, tol kol pradėsi tai mėgti. Ir tai nereiškia, kad aš nustojau mėgautis gyvenimu. Priešingai – aš atradau visai kitus pomėgius, pamačiau visai kitas galimybes ir tai vis dažniau skatina šypsotis.

Praėjau kelis motyvacinius periodus. Buvo laiko tarpas kuomet skatino aplinkinių pastebėjimai, mažėjantis svoris, apimtys, besikeičiantys rūbų dydžiai. Šiuo metu mokausi būti pati sau motyvacija. Lyginu kūno bei moralinės savijautos pokyčius. Ši kelionė turi patikti tiek, kad norėtųsi ją tęsti visą gyvenimą. Tai ne karo žygis, kai kovoji prieš save – tai kelionė, kurioje su savimi tampi sąžiningu. Ir tai įkvepia tobulėti.“

 Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU GREITAI!
kovo 14d., 12val. !
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS