Sportgates sporto klubas

Pritrūkai naujametinių pažadų? Turim tau net 10 naujų idėjų!

Ar jau spėjai nustebinti save naujais pažadais ateinantiems metams? Jei ne, mes pasistengsime už tave, ir pažersim tau net 10 pačių įvairiausių pažadų idėjų, kurios, galbūt, taps tavo naujais tikslais sveikos gyvensenos rutinoje!

Daugiau daržovių ir vaisių
Ar kasdien sąžiningai suvalgai bent po keletą vaisių ir daržovių? Jei ne – 2018-ieji pats tas metas tai pradėti! Kad būtų lengviau šio pažado laikytis, jį konkretink – suvalgysiu 3 obuolius kasdien, kas antrą dieną vakarienę pagardinsiu žaliomis salotomis.

Išbandyk naują sportinę veiklą
Jei esi nuolatinis sporto klubo narys ir sportas jau tapo tavo neatsiejamu gyvenimo atributu, galbūt laikas nerti į dar vieną sportinę veiklą? Išbandyk baseiną, jogą, kalanetiką ar kitas tau nepažįstamas sporto treniruotes.

Eiti miegoti/keltis tuo pat metu
Ėjimas miegoti ir keltis po nakties tuo pat laiku sureguliuos savo kasdienį ritmą, jausiesi žvaliau, turėsi daugiau energijos, kurią galėsi išnaudoti sporto salėje!

 

Būk kito įkvėpimas
Turbūt nieko nėra geriau, kaip būti kažkieno įkvėpimu. Siūlome tau susirasti sporto bičiulį, kuriam tu būsi kelrodė žvaigždė – jam patarsi, padėsi sportuoti ir palaikysi jo vidinę motyvaciją!

Sportas kasdien
Jei į salę keliauji 2-3 kartus per savaitę, vadinasi turi daug laisvų dienų pasitreniruoti kitaip! Kasdieną skirk šiek tiek laiko ne sporto salei – bėk porą kilometrų, daryk mankštą, pritūpimus ar kitus pratimus.

Pasirūpink nauja sportine apranga
Esame minėję, kad sportinė apranga suteikia tau ne tik laisvę judėti, bet ir pasitikėjimo savimi. Galbūt pats laikas atsinaujinti sportinį garderobą?

Pasiekti individualų rekordą
Ar sieki rekordų? Jie nebūtinai turi būti pasiekti su kažkuo varžantis. Nusistatyk individualų rekordą sau: greičiausias tavo bėgimas per trumpiausią laiką, ilgiausias kybojimas ir panašiai.

Eiti sportuoti tuo pat metu
Ėjimas sportuoti kasdien tave prives prie geresnių rezultatų, subalansuosi savo sveikos gyvensenos įpročius, pagelbėsi sau planuojant laiką!

Atsisakyti žalingų įpročių
Jei vartoji alkoholį, rūkai ar turi kitų žalingų įpročių – šiemet rekomenduojame juos pamiršti! Mažink suvartojamo alkoholio kiekį, atsisakyk cigarečių. Juk sveikata – geriausia dovana!

Nemesti sporto
Na, jei įveiksi ir laikysiesi visų šių pažadų – garantuojame, sporto salę lankysi dar ilgai. Svarbiausia rasti ir išlaikyti savo vidinę motyvaciją!

Susitiksime SportGates!REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS