Sportgates sporto klubas
Loading

PRISITRAUKIMAI

Prisitraukimai – sunkus, bet tikriausiai vienas efektyviausių pratimų nugaros pločiui ir apimtims lavinti. 

Atlikimo versijų yra ne viena, bet šįkart aptarsime, kaip teisingai atlikti dažniausiai naudojamą ir vieną saugiausių prisitraukimo versijų, kai prisitraukimai iki smakro

Suimkite skersinį delnais nuo savęs, plačiau negu pečių pločiu. Ištieskite rankas. Įkvėpkite.

Traukitės į viršų iki smakru pasieksite skersinį. Iškvėpkite ir įtempkite nugaros raumenis.

Patarimai ir komentarai atliekant pratimą

Pagrindinis krūvis tenka nugaros platiesiems, didiesiems apvaliesiems, rombiniams ir trapecinio raumens apatinei daliai. Papildomai apkraunami bicepsų, dilbių raumenys. Tai vienas geriausių pratimų nugaros pločiui ir V formai formuoti.

Stenkitės kuo mažiau apkrauti pagalbinius – bicepsų raumenis, viso pratimo metu. Traukitės tik nugaros pagalba. Pradedantiesiems rekomenduojama pratimą atlikti specialiame treniruoklyje, kuriame lengviau reguliuoti pasipriešinimą.

Apatiniame judesio taške ištempkite nugaros raumenis. Kojas viso pratimo metu stenkitės laikyti ištiestas per kelius ir nukreiptas į grindis. Taip tolygiau apkraunami nugaros raumenys lyginant su atlikimo technika, kai kojas sulenkiate per kelius ir sukryžiuojate už savęs.

Jeigu nuspręsite sportuoti savarankiškai, tai galėsite saugiai ir lengvai įgyvendinti parsisiųsdami asmeniniam sporto tikslui pritaikytas treniruočių programas, kurias galėsite atsisiųsti į savo telefoną. Apie šį projektą daugiau informacijos rasite čia.Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU GREITAI!
kovo 14d., 12val. !
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS