Sportgates sporto klubas

NEDRĮSTI PRADĖTI LANKYTIS SPORTO KLUBE? PATARIMAI, KAIP ĮVEIKTI BAIMĘ IR PRADĖTI JAU ŠIANDIEN!

Išeiti iš komforto zonos ir pradėti naują veiklą, kokia ji bebūtų, tikrai nėra lengva užduotis. Lankymasis sporto klube – viena iš jų. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų, padėsiančių įveikti baimes ir pradėti sportuoti. 

 


Susiraskite sporto bičiulį 

Pradėti sportuoti visada lengviau, kai gali tai pradėti daryti ne vienas. Pagalvokite, gal pažįstate kitą žmogų, kurį galėtumėte įkalbinti kartu apsilankyti sporto klube. Lengviausia pradėti nuo artimiausių draugų, darbo kolegų ar šeimos narių. 


Atlikite namų darbus

Rekomenduoju Sportgatessporto klubo narystę įsigyti internetu. Pirmojo pirkimo metu Jums bus automatiškai sukurta paskyra svetainėje sportgates.lt, prie kurios prisijungę galėsite nemokamai užsiprenumeruoti treniruočių programas. 

Treniruočių programoje nurodyti pratimų pavadinimai, treniruoklių, kuriuose atliekami pratimai numeriai sporto klube ir pratimų atlikimo video instrukcijos. Dar prieš atvykstant į sporto klubą susipažinkite su pratimais. Programa pritaikyta peržiūrai telefone, todėl galėsite lengvai peržiūrėti programą bei prisiminti patarimus ir atvykus į sporto klubą. 

 

 

Atvykite apžiūrėti sporto klubą 

Dažniausiai pirmas apsilankymas sporto klube nemokamas. Todėl susiruoškite sportinę aprangą ir avalynę, užsiregistruokite pirmam nemokamam sporto klubo išbandymui ir pirmyn! Pirmojo vizito metu nebūtina turėti didelių lūkesčių iš širdies pasportuoti. Eikite su tikslu susipažinti su sporto klubo erdvėmis. Jums svarbu išsiaiškinti: 

  • Kur yra persirengimo kambariai ir kaip užrakinamos persirengimo spintelės (Sportgates sporto klubuose spintelės rakinamos spynelėmis, kurias galima įsigyti vietoje esančiame pardavimo aparate, o po sporto palikti galima ant specialių pakabų). Tuo tarpu vertingiems daiktams greta rūbinių įrengtos saugyklos. Čia galite palikti raktus, piniginę ir kitus vertingus asmeninius daiktus. 
  • Ar yra pradedančiųjų programos. Sportgatessporto klubuose jas rasite greta persirengimo kambarių. Jose nurodyti treniruoklių numeriai, o ant treniruoklių rasite QR kodus, kuriuos nuskenavus atsidaro pratimų atlikimo video instrukcijos. 
  • Kur yra kardio treniruoklių zona ir kokie įrengimai joje. Kadangi absoliučią daugumą kardio treniruoklių išbandyti itin lengva tai darant net pirmąsyk (užtenka paspausti Start mygtuką ir pradėti naudotis). 
  • Kur yra treniruoklių zona ir kokie ten įrenginiai. 
  • Poilsio zona, kur galėsite prisėsti ir atsikvėpti, pardavimų aparatuose įsigyti sveikų užkandžių, energetinių kokteilių padėsiančių įveikti sporto vidinį tinginį. 

 


Tinkamai pasirinkite laiką sportui

Dauguma žmonių dažniausiai eina sportuoti iškarto po darbų, todėl sporto klubai būna sausakimši nuo maždaug 17:30 iki 20 val., o ryte ir iki darbo valandų – pustuščiai. Išimtys pasitaiko vasaros ir prieš šventiniais laikotarpiais. Savaitgaliais užimtumas būna perpus mažesnis negu darbo dienomis, o savaitgaliniai pikai (toli gražu tiems, ką išvysite pirmadieniais) gali būti 11 – 15 val. intervale. Tad jeigu galite, rinkitės kitą laiką. 

 

Ką daryti, jeigu negalite sportuoti rytais, dienomis arba savaitgaliais? 

Tuomet siūlau į sporto klubą neiti pirmadieniais. Pirmadieniai įprastai labiausiai užimta savaitės diena ir užimtumas vakarais jau nuo trečiadienio pastebimai mažėja, o penktadieniais dažnai siekia vos 50 % to, ką stebime pirmadieniais – antradieniais. 

 

 

Jeigu nuspręsite sportuoti savarankiškai, tai galėsite saugiai ir lengvai įgyvendinti parsisiųsdami asmeniniam sporto tikslui pritaikytas treniruočių programas, kurias galėsite atsisiųsti į savo telefoną. Apie šį projektą daugiau informacijos rasite čia.Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS