Sportgates sporto klubas
Loading

Maistingiausi ingredientai trintiems kokteiliams

c

Trinti kokteiliai – efektyvus būdas tavo kūnui atgauti jėgas po ilgos bei varginančios treniruotės sporto salėje. Kokteilis turi būti itin maistingas, tik tuomet jis bus ne tik skanus, bet ir veiksmingas. Sveikuoliškiems kokteiliams puikiai dera ir sveikuoliški, daug kalorijų neturintys užkandžiai ar patiekalai. SportGates komanda rekomenduoja keletą puikių ir lengvo pagaminimo receptų, kuriuos privalai kuo greičiau išbandyti! Juos rasi paspaudęs čia.  Bet prieš tai – pagardink savo kokteilį keletu ingridientų! Siūlome tau keletą produktų, kuriais gali padidinti savo kokteilio maistingumą. 

Žaliosios daržovės
Nedidelė sauja špinatų, gražgarsčių ar kitų žalumynų – bene pigiausias būdas praturtinti tavo kokteilį maistingomis medžiagomis. Trintų lapinių daržovių skonio kokteilyje beveik nejusi – ko gero jas užgoš kiti skoniai, tačiau neabejotinai gausi reikalingą kiekį vitaminų.

Šaldytos gėrybės
Nors daugelis mano, kad geriau kokteiliui naudoti tik šviežius vaisius ir uogas,  dažnai jų šviežumas yra abejotinas. Vietoj jų visuomet gali rinktis šaldytas gėrybes. Šaldyti vaisiai ir uogos dažniausiai būna šaldomi ką tik nuskinti – taip išsaugomas jų maistingumas. O ir ieškoti jų toli nereikia – beveik kiekvienas turime uogų šaldymo kameroje.

Sėklos ir riešutai
Sėklos ir riešutai – nepakeičiamas skaidulų, baltymų ir riebalų šaltinis. Sėklas ir riešutus gali naudoti, jei vengi cheminių papildų. Saikingas sėklų ir riešutų vartojimas gali net padėti nepriaugti svorio. Dažniausiai kokteiliuose yra naudojami linų sėmenys, chia bei moliūgų sėklos, taip pat mėgstamos yra ir kanapių, ir saulėgrąžų sėklos.

Kokosų vanduo
Skysčiai yra būtina kokteilio dalis, todėl jei esi bandęs kokteilius gaminti naudojant migdolų pieną, įvairias sultis, kitą kart pabandyk naudoti kokosų vandenį. Kokosų vanduo turi unikalų kvapą bei specifinį skonį, todėl kai kuriems jis gal būti tiesiog neskanus. Jei skonis nelabai priimtinas – bandyk maišyti su paprastu vandeniu.Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU GREITAI!
kovo 14d., 12val. !
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS