Sportgates sporto klubas

Kaip pasirinkti tinkamą aprangą sportui?

Prigludusi ar laisvesnė apranga? Ar apranga bus laisvesnė, ar labiau prigludusi – kiekvienas renkamės individualiai. Tačiau vis dėlto, dėmesį atkreipti į sporto tipą reikėtų. Jei mėgsti nemažai laiko praleisti ant kardio treniruoklių, tokių kaip dviračiai, laiptiniai treniruokliai, bėgimo takeliai, apranga, ypatingai apatinės kūno dalies turėtų būti prigludusi prie kūno, kad treninginių kelnių klešnės neįsipintų tarp pedalų. Jeigu renkiesi jogą, kalanetiką – apranga turi būti tampri ir pakankamai laisva, kad nevaržytų tavo judesių. Patogi avalynė Sporto avalynės pasirinkimas priklauso nuo tavo sporto rutinos. Yra tik vienas “bet” – bet kokiu atveju avalynė turi būti patogi, idealiai prisitaikyti prie kojų, kad jų nevargintų. Jei mėgsti bėgioti, mažiau sportuoji su sunkiais svoriais – sportiniai bateliai turėtų pasižymėti lengvumu, specialiais padais, kurie būtų pritaikyti bėgimui. Jeigu esi sunkiųjų svorių mėgėjas (-a), vertėtų pasirinkti avalynę, kurios padai gerai sukibtų su grindiniu. Tokie sportiniai bateliai įprastai būna sunkesni, tvirtais padais. Renkantis batelius, visuomet pagalvok ir apie kojines – jas perkant sportinių prekių parduotuvėje, pardavėjas-konsultantas tau visuomet patars, kuri kojinių medžiaga bus tinkamiausia pagal tavo treniruočių pobūdį. Atmink, kad prekės ženklas ne pats svarbiausias faktorius. Svarbiausi dalykai: aprangos audinys, tamprumas, prisitaikymas prie kūno. Tinkama apranga ne tik gali padidinti tavo produktyvumą treniruotėse, bet taip pat suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Sportinė apranga visuomet atrodys gerai, jei pasirinksi ją teisingai.

Jei sporto salėje esi dar naujokas (-ė), natūralu, kad gali kilti dvejonių, kokią aprangą vilkėti treniruotėms. Pirmojo pasitaikiusio rūbo vilkėti nesinori, o derančio sportinio kostiumėlio spintoje neturi? Ne bėda! Kad pasirinktum tinkamą ir patogią aprangą, krūvos pinigų išleisti nebūtina – tereikia apsvarstyti keletą svarbių detalių.

Aprangos audinys

Tampri, nevaržanti judesių apranga – pats geriausias pasirinkimas tavo treniruotėms. Kaip pasirinkti tinkamo audinio marškinėlius ar šortus sportui? Pirmiausia, atkreipk dėmesį, kad tai būtų audinys, leidžiantis kūnui kvėpuoti. Tai leis tavo kūnui nuolat būti vėsinamam treniruočių metu. Jeigu sportuoji intensyviai ir gausiai prakaituoji, geriausia rinktis aprangą, kuri pagaminta iš poliesterio, elastano ar poliuretano pluošto. Jeigu labiau mėgsti užsiimti aerobika ar kito panašaus pobūdžio pratimais, puikiai tiks šilko audinio apranga. Ji minkšta ir maloni kūnui, tačiau sugėrusi prakaitą, ši medžiaga tampa sunki, todėl intensyviau treniruotis su ja sudėtinga.

Prigludusi ar laisvesnė apranga?

Ar apranga bus laisvesnė, ar labiau prigludusi – kiekvienas renkamės individualiai. Tačiau vis dėlto, dėmesį atkreipti į sporto tipą reikėtų. Jei mėgsti nemažai laiko praleisti ant kardio treniruoklių, tokių kaip dviračiai, laiptiniai treniruokliai, bėgimo takeliai, apranga, ypatingai apatinės kūno dalies turėtų būti prigludusi prie kūno, kad treninginių kelnių klešnės neįsipintų tarp pedalų. Jeigu renkiesi jogą, kalanetiką – apranga turi būti tampri ir pakankamai laisva, kad nevaržytų tavo judesių.

Patogi avalynė

Sporto avalynės pasirinkimas priklauso nuo tavo sporto rutinos. Yra tik vienas “bet” – bet kokiu atveju avalynė turi būti patogi, idealiai prisitaikyti prie kojų, kad jų nevargintų. Jei mėgsti bėgioti, mažiau sportuoji su sunkiais svoriais – sportiniai bateliai turėtų pasižymėti lengvumu, specialiais padais, kurie būtų pritaikyti bėgimui. Jeigu esi sunkiųjų svorių mėgėjas (-a), vertėtų pasirinkti avalynę, kurios padai gerai sukibtų su grindiniu. Tokie sportiniai bateliai įprastai būna sunkesni, tvirtais padais. Renkantis batelius, visuomet pagalvok ir apie kojines – jas perkant sportinių prekių parduotuvėje, pardavėjas-konsultantas tau visuomet patars, kuri kojinių medžiaga bus tinkamiausia pagal tavo treniruočių pobūdį.

Atmink, kad prekės ženklas ne pats svarbiausias faktorius. Svarbiausi dalykai: aprangos audinys, tamprumas, prisitaikymas prie kūno. Tinkama apranga ne tik gali padidinti tavo produktyvumą treniruotėse, bet taip pat suteikti daugiau pasitikėjimo savimi. Sportinė apranga visuomet atrodys gerai, jei pasirinksi ją teisingai.REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS