Sportgates sporto klubas
Loading

Kaip įgauti daugiau pasitikėjimo savimi sporto salėje?

Young handsome bodybuilder guy prepare to do exercises with barbell in a gym

Pasitikėjimas savimi dažniausiai yra įgimtas žmogaus bruožas, tačiau dažnokai pasitikėjimą prarandame sporto salėje, kuomet ažesame apsupti sportininkų. Atsimeni, kaip kiti tau sakė, jog sportuojant atsiras didesnis pasitikėjimas savimi? Jei ketini pradėti lankyti treniruotes sporto salėje, arba dar esi „žalias“ sporto salėje, ko gero, pasitikėjimu savimi vis dar nespindi. Kad sporto salės naujoko statusas nesutrukdytų tavo nusiteikimo treniruotei, reikia tik šiek pastangų.

Pasiruošk iš anksto
Pasiruošimas treniruotei namuose nereiškia, kad turi priverstinai daryti apšilimą namuose darydamas sunkius atsispaudimus ar kitokius jėgos pratimus. Natūralu, jog kai kurių dalykų apie sporto salės ypatumus tu tiesiog nežinai. Įsijunk „YouTube“ ir ieškok to, kas tave domina. Galbūt nežinai kaip treniruotis sudėtingai atrodančiu treniruokliu? Prieš treniruotę pasižiūrėk įvairių video – šiek tiek pasiruoši, ir pamatysi, jog nieko nėra baisaus.

Kiti į tave nežiūri
Dauguma sportuojančių, treniruotės metu yra labiau užsiėmę sunkių svorių kilnojimu ir savęs stebėjimu veidrodyje, nei atkreipiančių dėmesį į tave. Stenkis nekreipti dėmesio į kitus – jie darys tą patį. Treniruokis, kad nukreiptum tokias mintis į šalį.

Nebijok klausti
Sporto salės darbuotojai yra tam, kad jie suteiktų tau reikalingų žinių ir reikiamą pagalbą. Jei nebijai užmegzti pokalbio – gali klausti ir kitų sporto salės lankytojų. Žinoma, reikėtų elgtis maloniai, ir aiškiai išsakyti, kokios pagalbos tau reikia.

Nelygink savęs su kitais
Vietoj to, kad niekintum šalia savęs sportuojančius dailius, sportiškus kūnus ir keiktum savąjį – leisk tiems sportiškiems kūnams tave motyvuoti. Siek tokių pačių rezultatų kaip ir šalia matomų sportininkų. Jie tokias formas pasiekė ne iš karto, todėl nepergyvenk, jei įspūdingiems rezultatams reikės laiko.

Sportuok su draugu/-e
Ko gero niekas taip nepadės tau atsipalaiduoti, kaip geras draugas šalia. Sportuojant dviese – vienas kitą paskatinsite ir padėsite vienas kitam atlikti pratimus. Galbūt kartu nusistatykite bendrus tikslus? Tokiu būdu abu būsit motyvuojami bendro tikslo, ir norėsite pasirodyti kuo geriau.

Visi kartais klysta
Baiminiesi, jog ant bėgimo takelio bėgsi vos keletą minučių? Nežinai kokį svorį pajėgsi iškelti? Nieko baisaus – visi tie, kurie pirmus kartus lankėsi sporto salėje, lygiai taip pat kaip ir tu, kai kurių dalykų nežinojo. Visi klydo atlikdami pratimus ir visiems ne iš karto pavyko. Jei padarei klaidą – nenuleisk rankų, ir nuosekliai siek savo tiksloTaikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU DIRBAME!
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS