Sportgates sporto klubas
Loading

Dėl karantino laikinai nedirbsime

Dėl klubo veiklos stabdymo karantino metu visos narystės yra sustabdomos nuo 2020.11.06 23:59:59. Nuo šios datos visos narystės liks sustabdytos iki sporto klubų veiklos atnaujinimo.

Bet kokios narystės stabdymo metu yra neskaičiuojamas jos galiojimo laikas, tai yra,  pasibaigus karantinui ir priverstiniam klubų veiklos stabdymui, visų narysčių privalomieji laikotarpis bus nukelti tiek kiek Vyriausybės sprendimu bus stabdoma sporto klubo veikla.

Šis stabdymas galioja visoms klubo narystėms.

Jei turite Lanksti ar Lanksti+ narystę mokėjimą už einamąjį mėnesį atlikite kaip įprastai, nors sąskaitos yra išrašytos už pilną einamąjį mėnesį. Už šį sustabdytą laikotarpį kitą mėnesį arba kai klubas vėl bus atidarytas kaip kompensaciją gausite mažesnes, perskaičiuotas sąskaitas karantino laikotarpio atžvilgiu.

Jei esate pasiėmę narystės atostogas dar prieš klubo stabdymą, atostogų dienų neprarandate, jos nutrūksta.

Jei pateikėte prašymą dėl narystės nutraukimo prieš karantiną, visi narysčių nutraukimo laikotarpiai pasislinks karantino laikotarpiui. Pavyzdžiui: jei narystės nutraukimo datą nusistatėte 2020.12.01 ir karantinas truks 21d., tuomet Jūsų narystė nusitrauks 2020.12.21d

Jei turite klausimų dėl narystės stabdymo karantino metu susisiekite su mumis el.paštu info@sportgates.lt

Dėl karantino laikinai nedirbsimeTaikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius
JAU DIRBAME!
Mindaugo g. 14b, Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS