Sportgates sporto klubas

4 priežastys, kodėl verta pradėti sportuoti šią žiemą!

Turbūt pagrindinė priežastis, kodėl žiemą norisi būti mažiau aktyviems – tai vėsus oras ir per didelis noras būti susisupus į antklodę. Tačiau jeigu vienas iš tavo naujametinių pažadų buvo nuo pradėti sportuoti nuo Naujųjų, o to padaryti vis dar nespėjai, turime tau visą pluoštą labai gerų priežasčių, kodėl pradėti sportuoti žiemą – verta!

Padailinsi kūno formas šiltajam sezonui
Kas gali būti geriau, nei pasitikti šiltąjį metų sezoną puikia figūra! Net jei ir planuoji į sporto salę užsirašyti tik dėl sporto laisvalaikiu, reguliarios treniruotės padės tau patobulinti, išryškinti tai, ką tavo kūnas turi geriausio. Treniruodamasi (-s) žiemą jausiesi kur kas labiau energinga (-as) nei įprastai, norėsis aktyvesnės veiklos – taip išvengsi dažno, šaltam sezonui būdingo tinginiavimo.

Laisvalaikį praleisi produktyviau
Jeigu kaip ir daugelis mūsų, turi problemą, kad kiekvieną žiemą mėgsti praleisti gulinėjant šiltoje lovoje – aktyvios treniruotės padės šį įprotį pamiršti.

Poros valandų treniruotės gali būti puikus laisvalaikio, pietų pertraukos praleidimas ar aktyvaus savaitgalio pradžia šeštadienio rytą. Svarbiausia – sportą prisijaukinti ir žiūrėti tai kaip į malonumą!

Įvesi daugiau disciplinos į kasdienį gyvenimo ritmą
Naujųjų metų pažadai – puiki pradžia pradėti tobulinti savo kasdienius įpročius! Jei pradėjai nuo sporto klubo narystės įsigijimo, pats laikas įvesti tvarkos ir į kitas savo gyvenimo sritis. Jeigu mėgsti eiti miegoti per vėlai, sportas žiemos vakarais gali padėti tau sumažinti stresą po sudėtingos dienos, lengviau užmigti. Jeigu sudėtinga keltis ryte – įsipareigok sau sportuoti tik rytais. Jei turi sporto draugą – sportuokite rytais kartu – turėsi papildomą motyvaciją!

Stiprinsi imunitetą
Na ir paskutinė, tačiau neprasčiausia priežastis sportui žiemą – imuniteto stiprinimas. Kai kurie tyrimai rodo, kad reguliarus, tačiau ne per dažnas sportas gali padėti apsisaugoti nuo žiemą būdingų peršalimo simptomų. Taip pat, dažnas pradėjęs sportuoti pakoreguoja ir savo mitybos racioną – žiemos metu į mitybą įtraukiama daugiau sveikesnių, mažiau kaloringų produktų. Sveikesnė mityba, sveikesnis gyvenimo būdas – sveikesnis organizmas!

Visuomet gali rasti priežasčių, kodėl verta likti namie. Tačiau kur kas sunkiau surasti priežastį pradėti sportuoti – mes tau pateikėme keletą, kurios gali tapti tavo motyvacija. Taigi, kelkis iš žiemos miego, įsigyk narystę, šok į sportbačius ir susitinkam SportGates!REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS