Sportgates

Trenerė Amanda: „Svarbiausia nenuobodus ir efektyvus sportas“

Klaipėdiečiai – sukluskite! Prie SportGates komandos prisijungė nauja narė.

Nuo šiol sporto klube SportGates 24/7 Klaipėdoje trenerio paslaugas teiks trenerė Amanda. Mes jau spėjome su šia trenere susipažinti, o šiandien norime supažindinti ir tave!

Kodėl nusprendėte pasukti asmeninės trenerės keliu?
Trenere dirbu palyginus nesenai. Prieš trenerės darbą, kurį laiką dirbau kineziterapeute. Pastebėjau, kad į mane kreipiasi nemažai žmonių su rimtomis problemomis, kurioms, žinojau, kad galima užkirsti kelią ar pristabdyti sporto pagalba. Supratau, kad galiu šiems žmonėms padėti praktikuojant taisyklingą ir teisingą sportą. Kad užtikrinčiau geresnes, saugesnes ir efektyvesnes treniruotes gilinu žinias Sporto fiziologijos ir genetikos magistrantūroje.

Ar turite sau, kaip trenerei, išsikeltų tikslų?
Mano pagrindinis tikslas – padėti. Padėti kiekvienam norinčiam sportuoti ar jau sportuojančiam, įgyvendinti jų išsikeltus tikslus ar juos gerokai pranokti. Sportas yra kur kas daugiau nei tik gražus kūnas. Pirmiausia tai – sveikas kūnas, o tuomet – laimingas žmogus. Asmeninės trenerės profesija – mano pasirinktas būdas padėti žmonėms tapti laimingesniais, sveikesniais ir labiau mylinčiais save.

Kokie didžiausi sunkumai pasitiko Jus sporto kelyje?
Sunkiausia, kaip turbūt daugeliui, buvo būtent pradėti sportuoti ir rasti tai, kas ma pačiai patinka.

 

Man labai svarbu dinamiškas, nenuobodus, efektyvus sportas. Kai tai įtraukia,  noro viską mesti – tiesiog nebelieka. Pats stebiesi, kiek daug gali tavo kūnas, matai kaip jis keičiasi, pradedi dar geriau save pažinti. Tuomet nebelieka jokių sunkumų.

Mėgstamiausias sveikuoliškas patiekalas, kurio niekad neatsisakytumėt? 
Nelygu, ką laikome sveikuolišku patiekalu… Cepelinai kartą per mėnesį taip pat sveika :). Tiesą sakant, labiau mėgstu gaminti ir eksperimentuoti nei valgyti! Kai daug keliauju ir nėra laiko valgyti, niekada neatsisakau kokteilių (glotnučių): iš vakaro užpilame stikline vandens du šaukštus avižų arba 7-10 mėgstamų riešutų; ryte lieka įdėti mėgstamą vaisių (mėgstu bananą, nes suteikia malonią konsistenciją, taip pat įdedu kivio, kriaušės, datulę, persimoną ar kokį kitą vaisių skonio paįvairinimui), šaukštą sėlenų (sklandžiam virškinimui) ir suplakti plakikliu. Energija, nesočiosios riebalų rūgštys, vitaminai ir net baltymai viename – tikras skanumėlis.

Ko palinkėtumėt SportGates nariams ir visiems sportuojantiems žmonėms?

Niekada nesustokite ties pirmomis abejonėmis dėl to „ar pavyks“, pirmu diskomfortu po sporto ar „išlendančiomis“ ligomis. Patirtis rodo, kad šios priežastys labai dažnai tampa nesportavimo priežastimi. Tačiau ir valią reikia išsiugdyti. Jei niekada nesportavote, pradžioje jūsų organizmas turės prisitaikyti prie sporto, o kaip jis sureaguos – sunku nuspėti, nes reakcija individuali. Jei sportuojate taisyklingai – energijos daugėja, gerėja nuotaika, darbingumas, žinoma, tvirtėja ir gražėja kūnas. Na, o sportuojantiems daug metų labai linkiu nebijoti naujovių ir nuolat stebėti, kas geriausia jūsų kūnui.

Amanda sako, kad kuo daugiau žinome ir suprantame apie savo kūną – tuo laisvesni jame esame. Juk norint gerai įvaldyti muzikos instrumentą – reikia jį pažinti. Tad patikiname – su Amanda sporto salėje nuobodžiauti tikrai neteks!
Jei nori tikslų siekti su trenere Amanda – susisiek su ja telefonu: +37062714912 arba el. Paštu amanda@amifit.lt.REGISTRUOTAS KLIENTAS

pamiršai slaptažodį?

Slaptažodžio sugrąžinimas

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRACIJA
  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris
  • Vyras
    • Vyras
    • Moteris