Sportgates

Lanksti narystė

Galvoji įsigyti ilgalaikę narystę, tačiau nenori mokėti visos sumos už metus iš karto? Įsigyk Lanksčią narystę – neterminuotą su minimaliu 12 mėn. laikotarpiu narystę. Aktyvavus e. sąskaitos apmokėjimo būdą galėsi atsiskaityti už sportavimą SportGates klube kas mėnesį. Sudarius sutartį ir banke patvirtinus automatinio mokėjimo galimybę, iš Nario banko sąskaitos mokestis bus nuskaitomas automatiškai. Daugiau jokių papildomų rūpesčių!

Kaip tai veikia?

 1. Įsigyti Lanksčią narystę galima internetu arba atvykus į sporto klubą (Taikos pr. 141, PC BIG2, Klaipėda arba Vytauto pr. 23, Kaunas) administracijos darbo metu. Su savimi reikia turėti asmens dokumentą ir banko sąskaitos numerį.
 2. Atmink, kad lanksti narystė pradeda galioti per 7 dienas (pasirinkus norimą datą)!
 3. Internetinėje bankininkystėje nustatomas automatiškas apmokėjimas. (kaip tai daryti žiūrėti čia).
 4. Patvirtinus automatinį mokėjimą banke, iš Nario sąskaitos automatiškai bus nuskaičiuojamas Lanksčios narystės mokestis* – 19,95 Eur/mėn.
 5. Ir viskas!

!Dėmesio! Lanksčios narystės mokėtina suma skaičiuojama nuo pirmos mėnesio dienos, tad jeigu Lanksčią narystę įsigijai praėjus kelioms dienoms nuo mėnesio pradžios ar mėnesio viduryje – pirmo mėnesio suma už narystę bus priskaičiuota mažesnė.

 

REGISTRUOTAS KLIENTAS

pamiršai slaptažodį?

Slaptažodžio sugrąžinimas

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRACIJA
 • Vyras
  • Vyras
  • Moteris
 • Vyras
  • Vyras
  • Moteris