Sportgates sporto klubas
Loading

Kur yra SportGates sporto klubas?

– Klaipėdoje adresu – Taikos pr. 141 (PC BIG2). Įėjimas iš Liubeko gatvės pusės
– Kaune adresu – Vytauto pr. 23 (priešais autobusų stoties pastatą)
– Kaune adresu  – A. Sabaliausko g. 14
– Vilniuje adresu – Verkiu g. 31C. Įėjimas Vilniuje PC „Outlet Park” II-ame aukšte;

Kuo skiriasi metinė, lanksti narystės?

Metinė narystė yra 12 mėn. terminuota narystė, už kurią mokama narystės kaina už visus metus. Pasibaigus 12 mėn. laikotarpiui narystės galiojimas automatiškai nutrūksta.

Lanksti narystė yra 12 mėn. neterminuota narystė. Už šią narystę mokama mėnesinėmis įmokomis. Įsigijant narystę Lanksti pasirašoma neterminuota sutartis, kurios minimalus sutarties laikotarpis 12 mėnesių. Po minimalaus termino pabaigos, sutartis tampa neterminuota. Norėdami nutraukti šią sutartį turite pateikti raštišką prašymą prieš 30 d. iki narystės nutraukimo. Narystę taip pat galite nutraukti kliento paskyroje arba savitarnos terminale.

Narystės nutraukti nepavyks, jeigu nesate sumokėję paskutinės mėnesio įmokos (prisijungus prie paskyros rodoma skola).

Kaip galima įsigyti narystę?

Narystę galite įsigyti internetiniame puslapyje arba atvykus į sporto klubą.

Kada galima pradėti sportuoti įsigijus narystę?

Sportuoti galite pradėti iš karto, įsigijus narystę arba bet kurią kitą dieną. Narystė yra aktyvuojama per 7 kalendorines dienas po apmokėjimo už sporto klubo paslaugas.
Vienkartinis apsilankymas aktyvuojamas iš karto ir galioja 24 val. po aktyvavimo.

 Ar yra galimybė sustabdyti narystę?

Metinė narystė Lanksti stabdoma iki 1 mėn. (30 kalendorinių dienų), metinė narystė Lanksti+iki 2 mėn. (60 kalendorinių dienų), ne trumpesniam laikotarpiui nei 7 kalendorinės dienos.

Narystė Lanksti ir Lanksti+ stabdoma iki 2 mėn. (60 kalendorinių dienų), ne trumpesniam laikotarpiui nei 7 kalendorinės dienos.

Narystė laikinai sustabdoma kitą dieną po pranešimo. Pranešti apie laikiną narystės stabdymą galite atvykus į sporto klubą arba elektroniniu paštu info@sportgates.lt (nurodant savo vardą, pavardę ir asmens kodą).

Ar galima nutraukti narystę?

Mėnesio ir metinės narystės nutraukti negalima. Tačiau yra galimybė perrašyti kitam asmeniui už 5 € mokestį. Perrašomas likęs narystės ir nario atostogų laikotarpis. Jei neturite kam perrašyti narystės,  kviečiame jungtis prie SportGates narių grupės Facebook.

Lanksti narystės turėtojai gali nutraukti narystę, informavę prieš 30 d. iki narystės nutraukimo raštiškai el.p. info@sportgates.lt arba administracijoje.

Ką reikia turėti pirmą kartą atvykstant registracijai į „SportGates“?

Lankytojai turi turėti asmens dokumentą, kurio prireiks pildant registracijos formą.

Ar sporto klube dirba administracija?

Taip, administracija Kaune Vytauto pr. 23 dirba darbo dienomis. Jeigu reikės pagalbos ar konsultacijos administracijos darbuotojai pasiruošę Jums padėti.

Administracijos darbo laikas:
I-V 10.00-18.00

Savaitgaliais ir švenčių dienomis administracija nedirba.

Kaip patenkama į sporto klubą?

Patekimo į sporto klubą būdai yra šie:

  1. Kiekvienam narystę įsigijusiam nariui gali būti priskirtas piršto antspaudas su kuriuo patenkama į sporto klubą. Tai galima padaryti administracijoje jos darbo metu arba savarankiškai savitarnos terminale.
  2. Išduodama nario kortelė, kurią galite užsisakyti sporto klubo adminsitracijoje arba elektroniniu paštu info@sportgates.lt. Kortelės kaina – 1,5 Eur.
  3. Administracijos darbo metu pateikus galiojantį tapatybę patvirtinantį dokumentą. Šis būdas galimas tik sporto klubuose, kur yra fiziškai dirbanti administracija.

Nuo kelių metų galime pradėti sportuoti?

Standartiškai nuo 18 m. Su raštišku tėvų sutikimu nuo 16m. Sportuojnat su asmeninio trenerio priežiūra amžiaus ribojimų nėra. Jeigu sportuosite su treneriu, Sportgates galite pradėti lankytis ir esant jaunesnio amžiaus. Daugiau informacijos info@sportgates.lt.

 Ar „SportGates“ vyksta grupiniai užsiėmimai, ar yra pirtis?

Grupiniai užsiėmimai vyksta SportGates Kaune adresu Vytauto pr 23. Tvarkaraštį rasi meniu juostoje paspaudus Treniruotės-> Tvarkaraštis. Pirties nėra.

Ar šis sporto klubas skirtas vyrams ir moterims?

Be abejo. Pas mus laukiami visi norintys sportuoti, kurių amžius nėra jaunesnis kaip 16 metų.

Kokie treniruokliai naudojami sporto klube?

Sporto klube naudojama „Technogym“, „Life fitness“, „Matrix G3“ gamintojų įranga. Visas sporto inventorius – vienų geriausių gamintojų!

Ar galima iš pradžių apžiūrėti sporto klubą ir tada įsigyti narystę?

Taip, galite atvykti atvykti administracijos darbo metu ir apžiūrėti klubą.

Ką daryti, jeigu nori pradėti sportuoti, bet nežinai kaip naudotis treniruokliais?

Nesibaiminkite – Jums tikrai bus suteikta pagalba. Administratorės supažindins su klubo taisyklėmis ir parodys, kaip naudotis įranga. Žinoma, norint pasiekti geriausių rezultatų, visuomet rekomenduojame užsisakyti asmeninę treniruotę su paslaugas klube teikiančiais treneriais. Beje, mūsų tinklapyje čia, rasi instrukcijas kaip naudotis kiekvienu treniruokliu.

Ar taikomos nuolaidos moksleiviams, studentams?

Narystėms nuolaidos netaikomos, tačiau specialiais pasiūlymais visuomet palepiname. Sekite naujienas mūsų Facebook paskyroje ir sužinosite apie mūsų naujausius narysčių pasiūlymus vieni pirmųjų.

Ar išrašote sąskaitą-faktūrą?

Taip, atvykite į sporto klubą administracijos darbo metu ir administracijoje sąskaitą išrašys.

Ar sudarote mitybos ir treniruočių planus?

Taip, yra standartiniai treniruočių planai. Asmeninius mitybos ir sporto planus sudaro mūsų sporto klube paslaugas teikiantys asmeniniai treneriai.

Kas užtikrina saugumą sporto klube nakties metu?

Sporto klubo patalpas stebi apsaugos tarnybos darbuotojai, budintys PC BIG2 (Klaipėda) patalpose ir jei yra poreikis, atvyksta į sporto klubo patalpas. Taip pat sporto klubuose yra nurodomi specialūs tel. nr., kuriais galite išsikviesti apsaugos darbuotoją.

Kaip rakinamos daiktų spintelės?

Tam, jog daiktai, palikti spintelėse, liktų saugūs – įsigykite savo spynelę. Jūsų patogumui, spyneles nuo 3 Eur rasite ir mūsų administracijoje, jos darbo metu.

Taikos pr. 141,
Klaipėda
Vytauto pr. 23,
Kaunas
A. Sabaliausko g. 14,
Kaunas
Verkių g. 31C,
Vilnius

REGISTRUOTAS KLIENTAS

Prisijunk ir sportuok nevaržomai!

PRISIJUNGTI

NAUJAS KLIENTAS

Registruokis ir sportuok nevaržomai!

REGISTRUOTIS